Новини

09.11.2016
Проведено  І етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

   09 листопада 2016 року у навчально-виховному комплексі був проведений І етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (далі – Конкурс). Він розпочався урочистим відкриттям на тематичній загальношкільній лінійці, яку підготувала Л.М. Палій, учитель української мови та літератури.

Для учнів та батьків проведено захід «Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п’янить…», підготовлений учителями української мови та літератури Л.М. Палій та Т.М. Дорошенко.  У ході заходу звучали вірші, пісні, продемонстровано презентацію «Історія української писемності» та показаний фільм «9 листопада — День української писемності та мови»31.10.2016
Проведено Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

    З 1 по 31 жовтня учні навчально-виховного комплексу взяли участь у проведенні Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів». 
    У рамках місячника проведено різні конкурси, бібліотечні уроки, пізнавально-розвивальні заняття. 


12.10.2016
Відзначали День захисника України

    З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві Президент України підписав Указ “Про День захисника України” від 14.10.2014 року № 806, встановивши День захисника України – свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня.

Тому 12 жовтня 2016 року в Малоржавецькому НВК відзначали День захисника України. 

 


На захід були запрошені учасники АТО, їх родичі та жителі села.

У цей день було і сумно, і радісно. Згадали минуле, хвилиною мовчання вшанували загиблих за Україну. Звучали вірші та пісні про нашу славну Україну.
Напередодні свята учні організували доброчинний ярмарок солодощів. На зібрані кошти було придбано подарунки (фоторамки) для атовців. 

До слова був запрошений учасник АТО, житель с. Полствин Зубенко А.А. 
Фільм про захід

Відео YouTube


14.09.2016ĉ
Малоржавецька гімназія,
17 жовт. 2016 р., 04:27
Comments